NBA w Europie, raport#14

fot. Flickr

Za nami kolejny weekend zmagań w europejskich ligach. Wielu graczy z NBA zaprezentowało się w tym czasie naprawdę nieźle w Europie. Na pewno na wyróżnienie zasługuje ponownie Andrei Kirilenko, który rozegrał świetne spotkanie w barwach CSKA Moskwa w lidze VTB. Zapraszamy do szczegółów.

Nikola Vucevic (Buducnost Podgorica) 27 min, 18 pkt (7/13 z gry, 0/1 za trzy, 4/4 wolne), 10 zb, 1 as, 2 prz, 1 blk, 2 str w wygranej 78:60 z Helios Domżale

Gani Lawal (Zastal Zielona Góra) 30 min, 22 pkt (10/10 z gry, 2/4 wolne), 12 zb, 1 prz, 3 blk, 3 str w wygranej 91:82 z AZS Koszalin

Nicolas Batum (Nancy) 35 min, 15 pkt (4/10 z gry, 1/5 za trzy, 6/6 wolne), 5 zb, 5 as, 3 prz, 5 str w wygranej 85:64 z Nanterre

Ian Mahinmi (Le Havre) 27 min, 13 pkt (4/6 z gry, 5/8 wolne), 12 zb, 2 as, 3 str w przegranej 69:78 ze Strasbourgiem

Lavoy Allen (Strasbourg) 8 min, 0 pkt (0/1 z gry), 1 zb, 2 str w wygranej 78:69 z Le Havre

Patrick Mills (Melbourne Tigers) 33 min, 19 pkt (6/17 z gry, 2/7 za trzy, 5/8 wolne), 3 zb, 2 as, 5 str w wygranej 67:64 z New Zealand Breakers

Brian Scalabrine (Benetton Treviso) 34 min, 18 pkt (8/10 z gry, 2/3 za trzy), 3 zb, 1 prz, 3 str w przegranej 75:83 z Sidigas Avellino

Jeff Adrien (Benetton Treviso) 32 min, 15 pkt (5/10 z gry, 5/8 wolne), 13 zb, 2 blk, 2 str w przegranej 75:83 z Sidigas Avellino

E’Twaun Moore (Benetton Treviso) 24 min, 2 pkt (1/6 z gry, 0/1 za trzy), 2 zb, 2 as, 1 prz w przegranej 75:73 z Sidigas Avellino

Deron Williams (Besiktas Stambuł) 37 min, 24 pkt (9/16 z gry, 4/7 za trzy, 2/2 wolne), 4 zb, 10 as, 1 prz, 3 str w wygranej 100:93 z Karsiyaką

Semih Erden (Besiktas Stambuł) 25 min, 10 pkt (3/7 z gry, 4/5 wolne), 8 zb, 1 as, 1 prz, 1 str w wygranej 100:93 z Karsiyaką

Zaza Pachulia (Galatasaray Stambuł) 3 min, 0 pkt (0/1 z gry), 1 as w wygranej 84:73 z Banvitem

Darius Songaila (Galatasaray Stambuł) 14 min, 6 pkt (3/5 z gry), 1 zb, 2 as, 1 prz, 1 blk w wygranej 84:73 z Banvitem

Mario West (Tezenis Verona) 35 min, 16 pkt (7/12 z gry, 1/6 za trzy, 1/1 wolne), 4 zb, 2 as, 4 prz, 4 str w wygranej 75:73 z Aget Imola

Pooh Jeter (Joventut Badalona) 26 min, 9 pkt (2/7 z gry, 1/4 za trzy, 4/4 wolne), 2 zb, 1 as, 2 str w przegranej 62:73 z Fuenlabrada

Rudy Fernandez (Real Madrid) 27 min, 14 pkt (4/7 z gry, 3/5 za trzy, 3/4 wolne), 4 zb, 3 as, 3 prz, 2 str w wygranej 81:67 z Obradoiro

Kyle Singler (Lucentum Alicante) 31 min, 17 pkt (7/14 z gry, 3/4 za trzy) 4 zb, 2 as, 1 str w wygranej 91:64 z Valladolid

Reggie Williams (Caja Laboral Vitoria) 15 min, 13 pkt (5/8 z gry, 1/4 za trzy, 2/2 wolne), 2 zb, 1 as, 1 prz, 2 str w przegranej 72:82 z Valencią

Kevin Seraphin (Caja Laboral Vitoria) 8 min, 0 pkt (0/1 z gry), 2 zb, 1 str w przegranej 72:82 z Valencią

Danny Green (Olimpija Lublana) 11 min, 4 pkt (1/4 z gry, 0/2 za trzy, 2/2 wolne), 3 zb, 1 as, 3 prz, 2 str w wygranej 91:88 z KK Zagrzeb

Davis Bertans (Olimpija Lublana) 11 min, 0 pkt (0/2 z gry, 0/2 za trzy), 1 str w wygranej 91:88 z KK Zagrzeb

Nikola Pekovic (Partizan Belgrad) 20 min, 9 pkt (2/5 z gry, 5/6 wolne), 6 zb, 1 as, 2 blk w wygranej 68:63 z KRKA

Acie Law (Partizan Belgrad) 26 min, 9 pkt (3/11 z gry, 0/3 za trzy, 3/6 wolne), 2 zb, 4 as, 2 prz, 3 str w wygranej 68:63 z KRKA

Nenad Krstic (CSKA Moskwa) 26 min, 8 pkt (4/5 z gry, 0/2 wolne), 5 zb, 1 prz, 2 blk, 2 str w wygranej 77:64 z Lokomotivem Kuban

Andrei Kirilenko (CSKA Moskwa) 33 min, 18 pkt (7/9 z gry, 0/1 za trzy, 4/6 wolne), 9 zb, 1 as, 4 blk, 3 str w wygranej 77:64 z Lokomotivem Kuban

Donatas Motiejunas (Asseco Prokom Gdynia) 22 min, 6 pkt (2/6 z gry, 0/1 za trzy, 2/6 wolne), 3 zb, 2 str w przegranej 67:77 ze Spartakiem St. Petersburg

Alonzo Gee (Asseco Prokom Gdynia) 32 min, 25 pkt (5/10 z gry, 1/2 za trzy, 14/16 wolne), 11 zb, 3 as, 3 str w przegranej 67:77 ze Spartakiem St. Petersburg

Mehmet Okur (Turk Telekom) 16 min, 0 pkt (0/3 z gry), 3 zb, 1 as, 1 blk w wygranej 95:67 z Bandirma Kirmizi

Ersan Ilyasova (Efes Stambuł) 25 min, 16 pkt (5/11 z gry, 2/5 za trzy, 4/4 wolne), 6 zb, 1 as, 2 prz, 1 blk w wygranej 80:65 z Aliagą

Sasha Vujacic (Efes Stambuł) 25 min, 7 pkt (3/9 z gry, 1/4 za trzy), 1 zb, 3 as, 2 prz, 1 str w wygranej 80:65 z Aliagą

Von Wafer (Vanoli Cremona) 32 min, 23 pkt (8/15 z gry, 0/4 za trzy, 7/11 wolne), 4 zb, 2 as, 3 prz, 4 str w przegranej 89:92 z Banco di Sardegna

Garrett Temple (Novipiu Casale) 38 min, 18 pkt (5/16 z gry, 2/9 za trzy, 6/6 wolne), 1 zb, 6 as, 3 prz, 3 str w przegranej 64:72 z Cimberio Varese

Danilo Gallinari (Armani Milano) 26 min, 8 pkt (2/4 z gry, 0/1 za trzy, 4/7 wolne), 8 zb, 3 as, 3 prz, 3 str w wygranej 79:64 z CS Bologna

Chris Douglas-Roberts (CS Bologna) 21 min, 8 pkt (4/8 z gry), 1 zb, 1 as, 1 str w przegranej 64:79 z Armani Milano

David Andersen (Montepaschi Siena) 24 min, 11 pkt (5/11 z gry, 0/1 za trzy, 1/2 wolne), 4 zb, 1 as, 4 str w przegranej 65:69 z Pepsi Caserta

DaJuan Summers (Montepaschi Siena) 12 min, 6 pkt (3/7 z gry, 0/1 za trzy), 2 zb, 1 prz, 1 blk, 2 str w przegranej 65:69 z Pepsi Caserta

Avery Bradley (Hapoel Jerusalem) 25 min, 7 pkt (2/8 z gry, 1/2 za trzy, 2/2 wolne), 1 zb, 2 as, 4 str w przegranej 68:89 z Galil Gilboa

Craig Brackins (Maccabi Ashdod) 40 min, 24 pkt (10/20 z gry, 2/6 za trzy, 2/2 wolne), 6 zb, 1 as, 3 prz, 3 str w wygranej 90:86 z Elitzur Netanya

Timofey Mozgov (Khimky Moskwa) 27 min, 14 pkt (7/9 z gry, 0/1 wolne) 6 zb, 1 prz, 2 blk, 1 str w wygranej 86:78 z Nizhniy Novgorod

Chris Quinn (Khimky Moskwa) 15 min, 9 pkt (4/7 z gry, 1/1 za trzy), 1 zb, 2 as w wygranej 86:78 z Nizhnyi Novgorod

Austin Daye (Khimky Moskwa) 12 min, 11 pkt (4/7 z gry, 1/3 za trzy, 2/2 wolne), 4 zb, 4 as, 2 blk w wygranej 86″78 z Nizhnyi Novgorod

Komentarze

komentarzy