NBA w Europie, raport z dni 05.11 – 06.11

fot. Flickr

Za nami kolejny weekend europejskich zmagań koszykarskich. Kilku zawodników zdecydowanie zasłużyło na wyróżnienie. Poniżej macie spis ich dokonań w ostatnich dwóch dniach. Miłej lektury.

Danny Green (Olimpija Ljubljana) 34 min, 15 pkt (5/10 z gry, 3/5 za trzy, 2/2 wolne), 9 zb, 2 as, 1 prz, 1 blk, 2 str w wygranej 85:70 z Radnickim Kragujevac

Davis Bertans (Olimpija Ljubljana) 13 min, 5 pkt (2/4 z gry, 1/2 za trzy), 1 as w wygranej 85:70 z Radnickim Kragujevac

Adam Morrison (Crvena Zvezda Belgrad) 34 min, 27 pkt (11/19 z gry, 3/5 za trzy, 2/2 wolne), 4 zb, 1 as, 2 str w przegranej 85:102 z KK Zagrzeb

Nikola Vucevic (Buducnost Podgorica) 32 min, 21 pkt (10/15 z gry, 0/2 za trzy, 1/1 wolne), 20 zb, 1 as, 1 prz, 1 blk, 4 str w wygranej 84:80 z KRKA Novo Mesto

Darius Songaila (Galatasaray Stambuł) 8 min, 0 pkt (0/6 z gry), 3 zb, 2 as, 1 str w wygranej 86:68 z Hacettepe Universitat

Sherron Collins (Hacettepe Universitat) 33 min, 5 pkt (2/7 z gry, 0/4 za trzy, 1/2 wolne), 5 as, 4 str w przegranej 68:86 z Galatasaray Stambuł

Sundiata Gaines (Armia Tbilisi) 29 min, 14 pkt (5/7 z gry, 1/2 za trzy, 3/4 wolne), 5 zb, 12 as, 3 prz, 2 str w wygranej 100:62 z MIA Tbilisi

Nenad Krstic (CSKA Moskwa) 18 min, 18 pkt (7/10 z gry, 4/4 wolne), 2 zb, 3 as, 1 str w wygranej 72:45 z Azovmashem Mariupol

Andrei Kirilenko (CSKA Moskwa) 12 min (1/3 z gry, 0/1 za trzy, 3/6 wolne), 2 zb, 1 as, 1 prz, 1 blk, 1 str w wygranej 72:45 z Azovmashem Mariupol

Boris Diaw (Bordeaux) 32 min, 12 pkt (6/11 z gry, 0/1 za trzy), 5 zb, 2 as, 1 prz w przegranej 70:86 z Bourg Basket

Pape Sy (Gravelines) 7 min, 0 pkt (0/2 z gry, 0/1 za trzy) w wygranej 72:59 z Poitiers

Lavoy Allen (Strasbourg) 29 min, 11 pkt (5/10 z gry, 0/1 za trzy, 1/1 wolne), 10 zb, 4 as, 2 str w przegranej 70:80 z Chalon

Darnell Jackson (BC Donetsk) 17 min, 1 pkt (0/2 z gry, 1/2 wolne), 1 zb, 1 blk, 1 str w wygranej 77:74 z Khimik

Jonas Valanciunas (Lietuvos Rytas) 19 min, 5 pkt (2/2 z gry, 1/2 wolne), 6 zb, 2 as, 1 blk, 3 str w wygranej 78:72 z CEZ Nymburk

Patrick Mills (Melbourne Tigers) 32 min, 7 pkt (3/12 z gry, 1/9 wolne), 2 zb, 10 as, 2 str w wygranej 80:63 z Cairns Taipans

Deron Williams (Besiktas Stambuł) 31 min, 21 pkt (8/14 z gry, 5/9 za trzy) 5 zb, 5 as, 1 prz, 1 blk, 2 str w wygranej 83:78 z Ulkerem Stambuł

Semih Erden (Besiktas Stambuł) 31 min, 10 pkt (5/10 z gry, 0/3 wolne), 7 zb, 1 as, 1 prz, 3 blk, 2 str w wygranej 83:78 z Ulkerem Stambuł

Ersan Ilyasova (Efes Stambuł) 28 min, 21 pkt (10/15 z gry, 1/2 za trzy), 7 zb, 1 as, 2 prz, 1 blk w wygranej 84:76 z Banvit BK

Sasha Vujacic (Efes Stambuł) 18 min, 5 pkt (2/5 z gry, 1/2 za trzy), 3 as, 1 prz, 2 str w wygranej 84:76 z Banvit BK

Tony Parker (ASVEL Villeurbanne) 31 min, 20 pkt (6/21 z gry, 0/3 za trzy, 8/10 wolne), 8 zb, 9 as, 2 prz, 3 str w przegranej 77:92 z Nancy

Ronny Turiaf (ASVEL Villeurbanne) 26 min, 9 pkt (3/6 z gry, 3/4 wolne), 8 zb, 3 as, 1 str w przegranej 77:92 z Nancy

Hilton Armstrong (ASVEL Villeurbanne) 15 min, 6 pkt (3/4 z gry), 7 zb w przegranej 77:92 z Nancy

Nicolas Batum (Nancy) 38 min, 21 pkt (8/13 z gry, 2/3 za trzy, 3/3 wolne), 6 zb, 5 as, 3 prz, 1 blk, 3 str w wygranej 92:77 z ASVEL Villeurbanne

Christian Eyenga (Joventut Badalona) 23 min, 4 pkt (2/7 z gry, 0/2 za trzy), 3 zb, 1 prz w przegranej 70:82 z Barceloną

Nikola Mirotic (Real Madryt) 25 min, 14 pkt (4/8 z gry, 2/2 za trzy, 4/6 wolne), 2 zb, 1 str w wygranej 78:65 z Cajasol Sevilla

Rudy Fernandez (Real Madryt) 24 min, 12 pkt (4/8 z gry, 2/5 za trzy, 2/2 wolne), 3 zb, 2 prz, 2 str w wgranej 78:65 z Cajasol Sevilla

Serge Ibaka (Real Madryt) 6 min, 0 pkt (0/1 z gry), 2 zb w wygranej 78:65 z Cajasol Sevilla

Kyle Singler (Lucentum Alicante) 29 min, 4 pkt (1/10 z gry, 0/3 za trzy, 2/4 wolne), 4 zb, 4 str w wygranej 58:55 z Gran Canaria

Joey Dorsey (Caja Laboral) 18 min, 5 pkt (2/3 z gry, 1/2 wolne), 4 zb, 2 as, 2 prz, 1 str w wygranej 72:53 z Obradoiro CAB

Reggie Williams (Caja Laboral) 18 min, 7 pkt (3/7 z gry, 1/3 za trzy), 2 zb, 3 as, 1 str w wygranej 72:53 z Obradoiro CAB

Kevin Seraphin (Caja Laboral) 10 min, 2 pkt (0/1 z gry, 2/2 wolne), 1 zb, 2 str w wygranej 72:53 z Obradoiro CAB

Acie Law (Partizan Belgrad) 27 min, 7 pkt (3/5 z gry, 1/1 za trzy), 1 zb, 5 as, 1 str w wygranej 91:67 z Ciboną Zagrzeb

Nikola Pekovic (Partizan Belgrad) 15 min, 8 pkt (3/5 z gry, 2/4 wolne), 3 zb, 1 blk, 2 str w wygranej 91:67 z Ciboną Zagrzeb

Gani Lawal (Zastal Zielona Góra) 32 min, 15 pkt (4/9 z gry, 7/9 wolne), 14 zb, 4 blk, 4 str w wygranej 77:63 z Anwilem Włocławek

Craig Brackins (Maccabi Ashdod) 31 min, 9 pkt (4/12 z gry, 1/3 za trzy), 4 zb, 1 as, 1 prz, 3 str w przegranej 74:103 z Maccabi Tel-Aviv

Jordan Farmar (Maccabi Tel-Aviv) 24 min, 10 pkt (4/8 z gry, 0/2 za trzy, 2/3 wolne), 3 zb, 2 as, 1 prz, 3 str w wygranej 103:74 z Maccabi Ashdod

Mario West (Tezenis Verona) 32 min, 14 pkt (6/10 z gry, 1/3 za trzy, 1/5 wolne), 7 zb, 3 as, 3 prz, 1 blk, 1 str w wygranej 85:66 z Sant Antimo

Danilo Gallinari (Armani Milano) 24 min, 7 pkt (2/9 z gry, 0/1 za trzy, 3/3 wolne), 6 zb, 1 as, 2 prz, 1 blk w wygranej 67:64 z Novipiu Casale

Chris Douglas-Roberts (CS Bologna) 28 min, 11 pkt (5/10 z gry, 0/4 za trzy, 1/2 wolne), 1 zb, 1 str w przegranej 72:73 z Banca Tercas Teramo

Von Wafer (Vanoli Cremona) 32 min, 9 pkt (3/9 z gry, 1/5 za trzy, 2/2 wolne), 2 zb, 2 as, 1 prz, 1 blk, 3 str w przegranej 58:79 z Angelico Biella

Brian Scalabrine (Benetton Treviso), 31 min, 6 pkt (2/3 z gry, 2/2 wolne), 15 zb, 3 as, 1 prz, 1 str w wygranej 72:55 z Bennet Cantu

Jeff Adrien (Benetton Treviso), 28 min, 18 pkt (6/14 z gry, 6/12 wolne), 9 zb, 1 prz, 1 blk w wygranej 72:55 z Bennet Cantu

E’Twaun Moore (Benetton Treviso) 25 min, 10 pkt (4/10 z gry, 1/4 za trzy, 1/2 wolne), 3 zb, 1 as, 2 prz, 1 blk w wygranej 72:55 z Bennet Cantu

David Andersen (Montepaschi Siena) 17 min, 6 pkt (2/5 z gry, 0/1 za trzy, 2/3 wolne), 1 zb, 1 as, 1 str w wygranej 85:52 z Lottomaticą Rzym

Komentarze

komentarzy