NBA w Europie, raport #11

W niedzielę dużo się działo w Europie. Odwołano pierwszą kolejkę ligi greckiej ze względu na brak podpisanej umowy na transmisje telewizyjne, rozgrywki zainaugorowała liga turecka, a kolejne mecze rozegrane w lidze VTB, adriatyckiej, hiszpańskiej i włoskiej. Zapraszamy do szczegółów raportu.

Timofey Mozgov (Khimki Moskwa) 32 min, 7 pkt (3/5 z gry, 1/4 wolne), 14 zb, 4 as, 1 blk, 1 str w wygranej 76:74 z Uniksem Kazań

Chris Quinn (Khimki Moskwa) 15 min, 6 pkt (3/5 z gry, 0/1 za trzy), 3 zb, 1 as w wygranej 76:74 z Uniksem Kazań

Austin Daye (Khimki Moskwa) 5 min, 2 pkt (1/2 z gry, 0/1 za trzy), 1 zb, 1 prz w wygranej 76:74 z Uniksem Kazań

Deron Williams (Besiktas Stambuł) 23 min, 11 pkt (2/10 z gry, 1/4 za trzy, 6/6 wolne), 1 zb, 5 as, 1 str w wygranej 107:69 z Bandirmą

Semih Erden (Besiktas Stambuł) 20 min, 13 pkt (4/9 z gry, 5/8 wolne), 8 zb, 1 as, 2 prz, 1 blk, 1 str w wygranej 107:69 z Bandirmą

Mehmet Okur (Turk Telekom) 31 min, 12 pkt (6/14 z gry, 0/3 za trzy), 5 zb, 1 as, 1 prz, 1 blk, 1 str w wygranej 94:85 z Antalyą

Acie Law (Partizan Belgrad) 28 min, 21 pkt (6/15 z gry, 2/5 za trzy, 7/8 wolne), 3 zb, 2 as, 2 str w wygranej 77:70 z Radnickim

Nikola Pekovic (Partizan Belgrad) 25 min, 21 pkt (5/6 z gry, 11/13 wolne), 6 zb, 1 as, 2 prz, 2 blk, 2 str w wygranej 77:70 z Radnickim

Pooh Jeter (Joventut Badalona) 20 min, 9 pkt (3/8 z gry, 1/3 za trzy, 2/2 wolne), 3 as, 2 prz, 2 str w przegranej 72:78 z Bizkaia Bilbao

Kevin Seraphin (Caja Laboral Vitoria) 16 pkt, 8 zb (4/8 z gry, 0/2 wolne), 2 zb, 2 blk, 5 str w przegranej 66:86 z CAI Zaragoza

Reggie Williams (Caja Laboral Vitoria) 12 min, 6 pkt (3/5 z gry), 1 as, 1 prz w przegranej 66:86 z CAI Zaragoza

Kyle Singler (Alicante) 38 min, 24 pkt (8/11 z gry, 2/2 za trzy, 6/8 wolne), 4 zb, 1 as, 2 prz, 1 blk, 4 str w wygranej 70:67 z Valencią

Rudy Fernandez (Real Madrid) 28 min, 28 pkt (10/14 z gry, 3/7 za trzy, 5/7 wolne), 2 zb, 4 as, 2 prz w wygranej 84:72 z Valladolid

Mario West (Tezenis Verona) 33 min, 13 pkt (6/13 z gry, 1/6 za trzy), 2 zbm 2 prz, 1 str w przegranej 67:76 z Trenkwalder

Chris Douglas-Roberts (CS Bologna) 25 min, 23 pkt (7/13 z gry, 3/5 za trzy, 6/8 wolne), 1 zb, 3 prz w przegranej 90:96 z Air Avellino

Jeff Adrien (Benetton Treviso) 31 min, 14 pkt (7/13 z gry, 0/2 wolne) 10 zb, 2 str w wygranej 77:75 z Banca Tercas Teramo

E’Twaun Moore (Benetton Treviso) 32 min, 11 pkt (5/9 z gry, 1/3 za trzy), 6 zb, 2 as, 2 prz, 2 str w wygranej 77:75 z Banca Tercas Teramo

Brian Scalabrine (Benetton Treviso) 30 min, 8 zb (3/5 z gry, 0/1 za trzy, 2/2 wolne), 4 zb, 3 as, 2 str w wygranej 77:75 z Banca Tercas Teramo

Garrett Temple (Casale Monferrato) 40 min, 23 pkt (8/15 z gry, 5/8 za trzy, 2/4 wolne), 4 zb, 3 as, 3 prz, 1 blk, 3 str w przegranej 73:74 z Vanoli Cremona

Von Wafer (Vanoli Cremona) 33 min, 22 pkt (8/16 z gry, 1/5 za trzy, 5/5 wolne), 4 zb, 2 as, 2 prz w wygranej 74:73 z Casale Monferrato

Keith Benson (Dinamo Sassari) 22 min, 5 pkt (2/6 z gry, 1/2 wolne), 3 zb, 1 blk, 3 str w przegranej 58:71 z Bennet Cantu

David Andersen (Montepaschi Siena) 22 min, 16 pkt (7/9 z gry, 2/2 wolne), 5 zb, 1 as, 2 str w wygranej 86:76 z Umana Venezia

DaJuan Summers (Montepaschi Siena) 17 min, 3 pkt (1/5 z gry, 0/1 za trzy, 1/2 wolne), 2 zb, 1 as, 2 blk, 3 str w wygranej 86:76 z Umana Venezia

Danilo Gallinari (Armani Milano) 20 min, 8 pkt (3/6 z gry, 2/5 za trzy), 2 zb, 1 prz, 1 str w przegranej 66:69 ze Scavolini Pesaro

Craig Brackins (Maccabi Ashdod) 23 min, 7 pkt (3/7 z gry, 1/2 za trzy), 6 zb, 4 as, 1 prz, 1 str w przegranej 79:89 z Ironi Ashkelon

Jordan Farmar (Maccabi Tel-Aviv) 6 min, 0 pkt (0/2 z gry), 1 zb, 2 as w wygranej 95:60 z Galil Gilboa

Komentarze

komentarzy