Melo chce Chrisa Paula w NY

Carmelo Anthony myśli przyszłościowo. Jego kolega z drużyny Chauncey Billups ma podpisany kontrakt z NY Knicks do 2012 roku. Będą oni potrzebować dobrego PG. Carmelo sądzi, że CP3 to dobry wybór.

,,Jeśli to by wypaliło i zarząd zgodził by się i przeznaczył na to pieniądze to byłbym bardzo szczęśliwy. Nie tylko ja myślę, że to dobry pomysł ale cała drużyna”. Mówi Anthony.

Chris Paul i Dwight Howard będą największymi gwiazdami ,, transferowego szaleństwa” po zakończeniu lockoutu. Gdzie by nie poszedł CP3, na pewno jego nowa drużyna sporo zyska. Paul jest przecież jednym z najlepszych rozgrywających w lidze.

Wyobrażacie to sobie? Paul, Stoudemire i Anthony. To by było coś niczym słynne big 3 w Miami, z małą różnicą, że Knicks nie zostali by z nienawidzeni ponieważ nie zrobili by wokół tego takiego szumu.

Jest tylko jeden problem, którego Melo nie wziął pod uwagę. NY nie mają pieniędzy na CP3. W przeciwieństwie do Heat, nie stać ich na utrzymanie tak wielu gwiazd. Najlepszym rozwiązaniem dla Knicks było by wytransferowanie Billups’a póki ma jeszcze ważny i duży kontrakt.

Spójrzmy na to jeszcze tak, w efekcie nowej umowy po zakończeniu lockoutu, Zespoły nie będą mogły aż tak wykraczać poza Salary Cup więc ciężej będzie zaoferować Paul’owi interesujący go kontrakt.

Osobiście jestem przeciwnikiem tworzenia All Star teamów. O wiele bardziej wolę oglądać pojedynki tych zawodników, niż oglądać ich w jednej drużynie. Od tego jest weekend gwiadz, tam niech sobie grają razem. W sezonie, zdecydowanie nie.

Śledź autora tekstu na Twitterze

Czytaj też:

Wolni agenci? Jak ruszy sezon.

Komentarze

komentarzy