Matt Barnes w Lakers na kolejny rok

Matt Barnes ogłosił we wtorek, że skorzysta z opcji w swoim kontrakcie i zostanie w drużynie z Kalifornii na kolejny sezon. Zarobi w nim 1.91 miliona dolarów.

Barnes podał tą informację podczas rozmowy z dziennikarzami w centrum treningowym Lakersów po tym, jak Mike Brown został przedstawiony jako pierwszy trener Lakers w nadchodzącym sezonie. Był jedynym zawodnikiem obecnym w trakcie tej konferencji prasowej.

Wyraził także swoją opinię na temat nowego trenera: „Jest trenerem o otwartym umyśle, co jest dobre. Mamy drużynę w głównej mierze złożoną z weteranów i jestem pewny, że chłopaki będą mieli swoje opinie na różne tematy związane z drużyną. Ale jeśli będzie wysłuchiwał ich wszystkich i potem decydował o tym, co jest najlepsze dla drużyny, to wszystko będzie ok.”

Powiedział też, że kontuzja prawego kolana, która mu doskwierała od stycznia już mu nie doskwiera, ale jeszcze czeka go miesiąc odpoczynku od jakiegokolwiek wysiłku. Zapowiedział, że będzie w pełni sił na początek obozu treningowego.

Komentarze

komentarzy