Marquis Daniels chce wrócić do Bostonu

Marquis Daniels, który w pechowy sposób zakończył poprzedni sezonu już 6 lutego po fatalnie wyglądającej kontuzji myśli już o powrocie na boisko. O ile zainteresowanie jego osobą wyrażało Sacramento Kings, które go pozyskały w wymianie w ostatnim dniu okna transferowego, to sam zawodnik obecnie widzi swoją przyszłość gdzie indziej.

Jak podaje Boston Globe zawodnik i jego agent są zainteresowani powrotem do składu Celtics. Niektórych może ta informacja zdziwić, skoro zawodnik został wymieniony w trakcie sezonu praktycznie za nic. Ale z drugiej strony, czy trudna do wyobrażenia sobie jest sytuacja, w której Danny Ainge przychodzi do Danielsa i mówi mu, że go wymieni, skoro i tak nie zagra w tym sezonie, a w nowym zaproponuje mu nowy kontrakt, na czym skorzysta klub, a zawodnik pod względem samej gry nic nie straci.

Oczywiście jest to tylko mój domysł, ale podobne sytuacje już się zdarzały w przeszłości, z tym zastrzeżeniem, że tamci gracze (Brent Barry, Antonio McDyess) wracali do swoich drużyn jeszcze w trakcie tego samego sezonu. Daniels był bardzo dużym wsparciem dla Celtics z ławki na pozycjach 2-3 i jego brak było bardzo widać w trakcie serii z Heat, gdy nie do zatrzymania był LeBron James. Patrząc z tego punktu widzenia, Daniels w Bostonie jest niezbędny.

Komentarze

komentarzy