Mało aktywni Lakersi chcą zatrzymać Browna


Pomimo iż drużyna Los Angeles Lakers nie jest najgłośniejszą ekipą podczas aktualnie trwających plotek transferowych nie oznacza to, że nic się w tym zespole nie dzieje. Shannon Brown jest kluczowym graczem, z którym „Jeziorowcy” chcą ponownie podpisać kontrakt.

Oprócz niego, niepewną przyszłość w drużynie z LA mają Theo Ratliff oraz Joe Smith. Co prawda żaden z tej trójki graczy nie odgrywał w zespole znaczącej roli, jednak to właśnie Brown w minionym sezonie był niezwykle ważnym rezerwowym, który potrafił wejść na parkiet i swoją zwinnością momentalnie przysporzyć rywalom mnóstwo kłopotów. Oczywiście są szanse, że inny zespół może zaoferować mu większe pieniądze i bardziej znaczącą rolę w zespole, jednak nie są one aż takie duże dlatego prawdopodobnie Shannon pozostanie w drużynie z wybrzeża.

Shannon Brown rozegrał w zeszłym sezonie 92 spotkania (82 w regularnym, 10 w PO) notując przy tym 7,9 punktów. Swoją karierę z NBA rozpoczął w roku 2006 kiedy podpisał kontrakt z ekipą Cleveland Cavaliers. W następnych latach grał jeszcze w Chicago Bulls oraz Charlotte Bobcats a od 2009 roku reprezentuje barwy Los Angeles Lakers.

Komentarze

komentarzy