Kolejne treningi

Mamy kolejnych zawodników ,którzy z własnej woli organizują drużynowe treningi ,są to Mike Conley i odłamek drużyny Heat. Już wielu graczy takich jak Amar’e Stoudemire, Chris Bosh czy Elton Brand wpadło na ten pomysł i według mnie nie jest on zły.

Zaczniemy od drużyny z Memphis. Mike Conley zebrał większość drużyny i powiedział ,że czas zacząć coś robić. Na treningu byli między innymi Rudy Gay, Tony Allen, O.J. Mayo, Zach Randolph, Xavier Henry, Sam Jong i nowy zawodnik Grizzlies Josh Selby. Ta drużyna robi się coraz bardziej konkurencyjna. W poprzednich playoffs wygrali z faworytami rundy SAS a w następnym etapie grali do końca lecz odpadli po 7 meczach z Thunder. Po takich wspólnych treningach może być tylko lepiej.
Następny kto organizuje trening, choć trudno to tak nazwać jest LeBron James. Zadzwonił on do nowego zawodnika Miami którym jest Norris Cole i zaproponował mu wpadać na halę w jego rodzinnym mieście Akron ,gdzie mogliby razem potrenować. To bardzo ważne by Cole zgrał się chociaż z LBJ , bo przypomnę ,że jest on debiutantem i nie rozegrał ani jednego meczu z żadnym z zawodników Heat.
Jestem prawie pewien ,że w następnym tygodniu chęć trenowania zgłosi jeszcze paru zawodników ,a wy napewno napewno się o tym dowiecie.

Komentarze

komentarzy