Durant zdobywa 48 punktów w meczu charytatywnym

Wczoraj odbył się charytatywny mecz w Winston-Salem w Północnej Karolinie. Udział wzięli między innymi Kevin Durant LeBron James, Dwyane WadeChris PaulJohn Wall i Rudy Gay. Za tydzień ma się odbyć inny charytatywny mecz, który odbędzie się na Florydzie ale o nim niedawno pisałem.

Liderami meczu w zdobyczach punktowych byli Durant (48 punktów) i Paul (39 punktów). Wygrali oni z drużyną Wade’a i James’a wynikiem 175-146. Wynik ten wygląda podobnie jak w meczu gwiazd czyli prawdopodobnie nie było żadnej obrony. Mimo to, żeby zdobywać punkty trzeba trafiać i tu Kevin pokazuje, że jest w świetnej formie. Gdyby teraz zaczął się sezon, byłaby ciekawa walka o nagrodę MVP.

Gay dodał 38 punktów, Wade 32, James 30, a John Wall miał ich 34.

Mecz został rozegrany w Winston-Salem na hali, która może pomieścić 3,200 kibiców.

Chris Paul dzień wcześniej podczas meczu football’u podarował czek na $25,000 uczelni WSSU. Wszyscy świetnie się bawili, a CP4 obdarzył WSSU miłością podarowując im czek.

Paul miał też 11 zbiórek, 8 asyst i 5 przechwytów. Jak na PG to bardzo dobry wynik, szczególnie mówię o zbiórkach. ,, Nigdy nie miałem takiej radochy podczas grania w koszykówkę” mówi Paul.

Oto najlepsze akcje tego meczu :

Śledź autora tekstu na Twitterze

Czytaj też :

Anthony charytatywnie

Planowany mecz z wieloma gwiazdami NBA

Komentarze

komentarzy