Durant najlepszym graczem kolejnego meczu towarzyskiego

W kolejnym towarzyskim spotkaniu rozegranym w Oklahoma City mieliśmy do czynienia z kolejnym wielkim strzelaniem. Zawodnicy zostali podzielenie na dwie drużyny: białych i niebieskich. Wynik końcowy 176:171 po dogrywce dla białych.

Najlepszym graczem był gospodarz imprezy Kevin Durant, który zakończył mecz z triple-double na poziomie 42 punktów, 26 zbiórek i 11 asyst. Najlepszym strzelcem spotkania był Michael Beasley, który rzucił 56 punktów. Świetnie też grały pozostałe gwiazdy - LeBron James, Carmelo Anthony, Chris Paul czy Russell Westbrook.

Po meczu gwiazdy udzieliły kilku wywiadów, w których wielokrotnie wypowiadały się na temat lokautu, narzekając mocno na stronę właścicieli, którzy ich zdaniem blokują możliwość gry w najbliższych rozgrywkach. Dokładnych wypowiedzi nie będę przytaczał, bo wszystkie są takie same w ostatnich dniach. Natomiast poniżej zamieszczam kilka akcji z tego spotkania pokazanych przez NewsOK Sports. Niestety nie udało się wyciąć reklamy z filmu, za co przepraszam.

Skrót meczu:

Komentarze

komentarzy