Carmelo też zorganizuje mecz charytatywny

Carmelo Anthony pozazdrościł Dwyane’owi Wade’owiLeBronowi Jamesowi sukcesu, jakim niewątpliwie było sobotnie spotkanie zorganizowane przez dwóch gwiazdorów Miami Heat. Idąc tym tropem postanowił samemu zrobić podobny event.

Anthony o wszystkim poinformował we wpisie na swoim koncie na twitterze. Ma zamiar zgromadzić podobną konstelację gwiazd, właśnie z Wade’em, Jamesem czy Chrisem Paulem. Wszystko ma sie odbyć w Nowym Jorku, możliwa jest nawet organizacja meczu w Madison Square Garden.

Jak podaje jednak New York Post nic nie jest jeszcze ustalone i na razie jest to tylko sam pomysł Melo. Jednak z pomysłu może wyrosnąć bardzo ciekawa impreza, która może być bardzo atrakcyjna dla kibiców.

Kto wie, może to będzie właśnie rozwiązanie na lokaut. Zawodnicy będą się spotykali w różnych miejscach w USA i będą grali dla potrzebujących. Anthony wpływami z tego meczu chce wesprzeć jedną z nowojorskich fundacji.

W sumie mogliby się zdecydować na bycie taką grupą objazdową po całych USA, jak kiedyś Harlem Globetrotters, ale oczywiście graliby na zupełnie innym poziomie. Jak mówi mądre przysłowie na bezrybiu i rak ryba, więc zamiast sezonu regularnego takie mecze nie byłyby najgorszą informacją dla kibiców przyzwyczajonych do wysokiego poziomu rywalizacji co kilka dni.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak tylko ten mecz zostanie potwierdzony, to poinformujemy was o tym.

Komentarze

komentarzy