Bryant chce Iversona w Lakers

Najświeższe plotki mówią, że Kobe Bryant zaproponował swojemu trenerowi (Mike Brown) aby ściągnąć Allena Iversona do LA Lakers. Czy to jest prawda czy nie, tego już powiedzieć nie umiem.


Allen miałby być dla Lakers tą samoą osobą co Jason Kidd dla Dallas Mavericks czyli kimś w rodzaju drużynowego mentora.

W Los Angeles Lakers Iverson miałby wspomagać Dereka Fishera w asystowaniu gwieździe LA i (czego Fisher nie robi) zdobywaniu wielu punktów. Można dyskutować czy AI nadal to umie, czy jest w stanie grać na najwyższym poziomie. Przecież ten zawodnik ma już 36 lat i nawet gdyby dołączył do Lakersów to pograł by tam nie dłużej niż 2-3 lata. Mnie osobiście jako wielkiemu fanowi AI bardzo chciałbym aby sprawy tak się potoczyły i Iverson znalazł sobie drużynę w NBA ponieważ on ciągle umie grać i co najważniejsze, chce grać (o czym parę tygodni temu pisaliśmy).

,,W ostatnim sezonie przegraliśmy z Mavericks ponieważ graliśmy bez serca. Oprócz mnie i Dereka Fishera nie było ani jednej osoby w szatni, która przy stanie 2-0 (dla Dallas) wierzyła by w wygranie tej serii.

Potrzebujemy mentalnego wsparcia, rozgrywającego, który pomógł by nam w trudnych sytuacjach. Rozmawiałem z trenerem Brownem i mówiłem mu, że Allen Iverson pasował by perfekcyjnie do naszej drużyny. On zawsze kochał tą grę.” -Mówi Kobe Bryant.

Iverson zamierza spotkać się z Kobe w następnym tygodniu.

Komentarze

komentarzy