Bracia Gasol będą trenowali w Barcelonie

Na czas lokautu wielu graczy wraca do korzeni. Pisaliśmy już kiedyś o tym, że gracze będą wracali na swoje uczelnie, żeby nadrobić zaległości w edukacji. Bracia Pau Marc Gasol zdecydowali się podjąć treningi w swojej rodzinnej Barcelonie.

Tam zaczynali swoje kariery stamtąd wybili się do NBA i tam też wrócą na czas lokautu, żeby trenować i utrzymywać formę. Informację taką podał kataloński klub, jednocześnie stwierdzając, że obaj wysocy nie będą grali w oficjalnych meczach klubu.

Nie wiadomo czy ta ostatnia rzecz się nie zmieni, bo sam Pau już jakiś czas temu powiedział, że jedynym klubem w Europie, w którym mógłby grać jest właśnie FC Barcelona. Gdyby okazało się, że obaj by dołączyli do tej drużyny, to możnaby spokojnie myślęc o dominacji tej drużyny w koszykówce w podobnym stopniu, jak to jest w piłce nożnej.

Obaj bracia zdobyli niedawno mistrzostwo Europy grając w drużynie między innymi z Juanem Carlosem Navarro, który jest filarem drużyny ze stolicy Katalonii. Gdyby zdecydowali się na grę w Barcy, to liga hiszpańska by wręcz kipiała gwiazdami. W końcu niedawno Rudy Fernandez podpisał kontrakt z Realem Madryt.

 

Śledź autora tekstu na Twitterze

Czytaj też:

Kirilenko oficjalnie w CSKA

Earl Clark jednak nie zagra w Chinach

Komentarze

komentarzy