Baron Davis wraca na uczelnię

Baron Davis, podobnie jak trzech innych rozgrywających chce czas lokautu poświęcić na powrót na uczelnię i dokończenie własnej edukacji.

Davis pojawił się już nawet na niektórych wykładach z historii, którą studiował na UCLA w końcówce lat 90: „Uważam, że najlepszym rozwiązaniem dla mnie to odniesienia jakiegoś sukcesu to powrót do szkoły i skorzystanie w sposób przemyślany z przerwy w rozgrywkach. Każdy jest tutaj dla nauki i poprawiania własnych umiejętności w różnych kategoriach. Dla mnie będzie to pozytywny krok w przyszłość. Obiecałem sobie, że zdobędę dyplom tylko po to, żeby spełnić swoją pasję i dotrzymać obietnicy złożonej mojej babci.”

Baron ma za sobą skończone dwa lata studiów i brakuje mu kolejnych dwóch, żeby uzyskać dyplom ukończenia. Sam się śmieje, że jest dosyć rozpoznawany na kampusie z powodu swojej brody, która doczekała się swojej własnej galerii na jego koncie na facebooku.

Podobno chce także organizować treningi dla swojej nowej drużyny Cleveland Cavaliers, w której będzie bardzo przydatnym graczem. Pytanie tylko jak pogodzi się z prawdopodobną rolą zmiennika wybranego z numerem 1 w tegorocznym drafcie Kyrie Irvinga.

Komentarze

komentarzy