Allen Iverson zorganizuje turniej towarzyski w Las Vegas

Była gwiazda NBA Allen Iverson zorganizuje turniej towarzyski w Las Vegas w dniach 12-13 listopada tego roku. W turnieju mają wziąć udział cztery drużyny złożone z zawodników NBA.

Wśród graczy, którzy mogą się pojawić z obecnie grających wymienia się Amare Stoudemire’a, Kevina Duranta i Paula Pierce’a. Pełna lista uczestników zostanie podana dopiero w przyszłym tygodniu. Ciekawą formę będzie miało wybieranie składów. Otóż Iverson wyznaczy oprócz siebie dodatkowych 3 kapitanów i po kolei każdy z wyselekcjonowanej grupy zawodników będzie tworzył własną drużynę według swoich upodobań.

Pierwsze mecze są zaplanowane na popołudnie 12 listopada. Półfinały odbędą się o 14:00 i o 18:00 czasu miejscowego. To umożliwi zawodnikom udanie się na walkę bokserską Manny’ego Pacquiao tego wieczora. Zwycięzcy półfinałów spotkają się następnego dnia w finale.

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo chętnie obejrzałbym Iversona w akcji i zobaczył jak się prezentuje na tle będących ciągle pod grą zawodników NBA. Jeśli się sprawdzi i pokaże, że jeszcze może grać na wysokim poziomie, to jego szanse na powrót do NBA mogą wzrosnąć. Nie miałbym nic przeciwko temu.

Komentarze

komentarzy