Allen Iverson z powrotem w NBA ?

Już od dawna mówiono ,ze Allen Iverson niegdyś jeden z najlepszych zawodników NBA planuje powrót na parkiety najlepszej ligi świata. Teraz mamy nowe informacje na ten temat. AI nadal chce grać.

Przypomnijmy ,ze Allen grał w poprzednim sezonie w Beskitasie w Turcji tam gdzie teraz gra Deron Williams, wcześniej jeszcze grał w Philadelphi 76ers lecz w okolicy wiosny rozstał się z drużyną z powodów problemów rodzinnych.  Teraz można powiedzieć ,że popularny The Answer jest bezrobotny, bo kontraktu z Besiktasem nie przedłużył a i innej drużyny nie znalazł.

,,Al zwrócił się do kilku trenerów z NBA, aby udzielili mu pomocy w przygotowaniach do powrotu ” powiedział informator związany z Allenem. Niewiadomo teraz czy w to wierzyć czy nie ponieważ w czasie lockoutu ludzie są w stanie powiedzieć naprawdę wszystko aby tylko być na pierwszych stronach gazet, wiadomo, każdy news jest na wagę złota. Pewne jest jednak to ,że AI napewno do NBA wrócić chce i będzie się napewno starał aby tam wrócić i grać na najwyższym poziomie. Ja osobiście wciąż wierzę w Iversona i wiem ,ze może nie jako starter albo podstawowy zawodnik drużyny ale jako 6th man albo normalny zawodnik z ławki jest on w stanie jeszcze zdobyć pare punktów i rozdać trochę asyst.

Jeżeli pojawią się nowe informacje na ten temat napewno o tym napiszę.

Komentarze

komentarzy