29 kwietnia 2017 by Piotr Zarychta
KawhiLeonard0011
Pop: Kawhi Leonard jest najlepszy w NBA

Kawhi Leonard sprawdził się świetnie jako lider, prowadząc San Antonio Spurs do awansu do drugiej rundy playoff. Był na tyle dobry, że zarówno jego trener, jak i trener niedawnych rywali... (Czytaj więcej)

29 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
cp3gm6
Clippers wracają do domu z tarczą [LAC-UTA 3:3]

Clippers, mimo iż nie przystępowali do niego w roli faworyta, ukradli szósty mecz w Salt Lake City. (Czytaj więcej)

29 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
celticsgm6
Duma Celtics uratowała trudną serię [BOS-CHI 4:2]

To miał być spacerek dla Celtics, a zamiast tego musieli stać się jednym z ledwie czterech zespołów w historii playoffs, który wywalczył awans po przegraniu dwóch pierwszych spotkań we własnej... (Czytaj więcej)

29 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
wallgm6
Hawks odbijają się od ściany [WAS-ATL 4:2]

John Wall ustanowił playoffowy rekord kariery rzucając 42 punkty, a 31 dodał Bradley Beal i Hawks są poza grą. (Czytaj więcej)

28 kwietnia 2017 by Piotr Zarychta
bird
Larry Bird odchodzi z Pacers

Kolejny sezon niepowodzeń, niepewna przyszłość i być może zmęczenie. Larry Bird zdecydował, że nie będzie dłużej pełnił funkcji prezydenta Indiana Pacers. (Czytaj więcej)

28 kwietnia 2017 by Piotr Zarychta
DavidGriffin0000
Magic chcą podkupić Cavs Davida Griffina

Orlando Magic po zwolnieniu Roba Hennigana ze stanowiska generalnego managera nie spieszą się z podpisaniem nowego. Czekają bowiem na dostępność jednego z bardziej niedocenianych, ale świetnych fachowców na rynku. (Czytaj więcej)

28 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
brunofinals
Brazylijski Kevin Durant prowadzi Raptors 905 do mistrzostwa D-League

Pamiętacie Bruno Caboclo? To ten gość, który trzy lata temu był dwa lata od bycia dwa lata od gotowości do gry w NBA (czy jakoś tak). Bruno właśnie rzucił 31... (Czytaj więcej)

28 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
tpgm6
Kawhi & Tony Show [SAS-MEM 4:2]

Po kolejnym wyrównanym meczu w serii, San Antonio Spurs, tak jak w kilku ostatnich sezonach, odprawiają z kwitkiem Memphis Grizzlies. Kawhi Leonard i Tony Parker bohaterami Teksasu. (Czytaj więcej)

28 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
rapsgm6
Raptors w drugiej rundzie, ale nie pytajcie ich o ten mecz [TOR-MIL 4:2]

Toronto Raptors mieli Milwaukee Bucks na deskach, gdy na 5 minut do końca trzeciej kwarty ich przewaga wzrosła do 25 punktów. Nie minął jednak pełny kwadrans, a Kozły były na... (Czytaj więcej)

27 kwietnia 2017 by Piotr Zarychta
DwyaneWade0025
Stary numer z zimną wodą działa

Przyzwyczajeni do luksusów, podanego pod nos jedzenia, wypranych skarpetek i pachnących strojów meczowych, zawodnicy NBA odzwyczaili się od starych sztuczek opartych na niewygodach. Boston Celtics wrócili do starych środków utrudniających... (Czytaj więcej)