Nagrody dnia: 20.11

Nagrody dnia: 20.11
Listopad 21 13:37 2012 Wydrukuj wpis

Dwight Howard /fot. Flickr

We wtorek odbyły się tylko 3 mecze, dlatego też nasze notowanie będzie nieco uboższe niż zwykle. Bohaterem dnia został Dwight Howard, mimo pewnych niedociągnięć.

Gracz dnia:

Dwight Howard (23 pkt., 15 zb., 3 as., 1 prz., 4 blk.) – Howard już w pierwszym meczu pod wodzą Mike’a D’Antoniego pokazał, że będzie dobrze się czuł u nowego szkoleniowca. Rzucał, zbierał, bronił i rzucał air-balle:

http://www.youtube.com/watch?v=7G7Q8Y_qU4k

Pierwsza piątka dnia:

Dwight Howard – Gracz dnia

Carmelo Anthony (29 pkt., 6 zb., 4 as.) – kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Melo, który ostatni raz na boisku pojawił się w końcówce trzeciej kwarty. Zbudował tak dużą przewagę, że ostatnią ćwiartkę mógł przesiedzieć na ławce.

Nick Young (23 pkt., 3×3, 3 zb., 4 as., 1 blk.) – wreszcie Young zagrał na miarę swoich możliwości. Sixers wygrali trzeci mecz z rzędu, a ich niepokorny zawodnik został też laureatem notowania na najefektowniejszą akcję dnia.

Kobe Bryant (25 pkt., 4 zb., 5 as., 1 prz.) – jako jedyny nie uległ w drugiej połowie meczu Lakers – Nets ogólnej tendencji do nadmiernego pudłowania. To uchroniło Lakers od porażki.

Jrue Holiday (19 pkt., 8 zb., 12 as., 3 prz.) – do triple-double zabrakło mu 2 zbiórek. Już teraz jest jednym z kandydatów do zdobycia nagrody MIP. W porównaniu do ubiegłego sezonu poprawił się o 3.1 punktu PER36, 4.6 asysty PER36, niestety podwoił też liczbę strat.

[reklama]

Szósty zawodnik:

Nick Young – Pierwsza piątka dnia

Rookie:

Jonas Valanciunas (11 pkt., 11 zb., 3 as., 3 blk.) – nareszcie Valanciunas pokazał na co go stać. Do wygranej co prawda to nie wystarczyło, ale zaliczył drugie w karierze double-double i zablokował rekordowe dla siebie 3 rzuty.

Życiówka:

Austin Rivers (14 pkt., 1 zb., 4 as., 1 blk.) – wreszcie zagrał na poziomie, jaki powinien trzymać przez cały sezon. Notuje zwyżkę formy, bo drugi raz w ostatnich trzech meczach trafił 50% swoich rzutów z gry. To wciąż jednak daleko od oczekiwań jakie wszyscy wobec niego mieli.

Rdza:

Steve Novak – 3/12 z gry, 25.0%, 2/10 za trzy, 20.0%
Kris Humphries – 2/10 z gry, 20.0%


web survey

Piotr Zarychta @ Twitter

  Tagi:
  Kategorie:
NBA
zobacz więcej wpisów

O autorze wpisu

Piotr Zarychta
Piotr Zarychta

Pierwszy raz NBA obejrzałem w 1991 roku. W 2011, czyli 20 lat później napisałem pierwszy tekst, otwierając ZkrainyNBA. Przez kilka miesięcy pisałem na 2taktach, by wrócić na stare śmieci. Nałogowo lubię wstawać za wcześnie dla 95% społeczeństwa, byle tylko obejrzeć jak 10 facetów próbuje trafić do kosza.

Zobacz więcej wpisów
Dodaj komentarz

0 Comments

Jeszcze nie skomentowano

Zostań tym, który rozpocznie konwersację.

Dodaj komentarz

Your data will be safe! Twój adres e-mailowy nie zostanie opublikowany. Także inne dane nie zostaną upublicznione trzecim stronom.
Wszystkie pola są obowiązkowe.