Znamy noty graczy w 2k12

2k Sports wypuszcza kolejne informacje dotyczące zbliżającej się premiery gry NBA 2k12. Tym razem pojawiły się tak popularne dla wszystkich graczy ogólne noty zawodników.

Tylko dziewięciu graczy NBA otrzymało noty powyżej 90. Są nimi LeBron James, Kobe Bryant, Dwyane Wade, Dwight Howard, Chris Paul, Kevin Durant, Derrick Rose, Carmelo Anthony i Deron Williams.

Można też znaleźć graczy z notami powyżej 90 wśród graczy z drużyn legendarnych. Oczywiście bryluje tutaj Michael Jordan, który w dwóch drużynach pokazanych ma notę maksymalną 99, zaś Scottie Pippen ma 92 i 90 w różnych drużynach.

Nie będę wam zamieszczał pełnej listy graczy, tylko poniżej wrzucę filmik, gdzie pokazane są wszystkie składy po kolei. Btw, Marcin Gortat ma 73, całkiem całkiem. Z pierwszych komentarzy znalazło się jednak paru graczy, którzy mają dziwne noty, np. Marc Gasol, którego oceniono na zaledwie 73.

Jedynym debiutantem w całej grze jest Ricky Rubio, który nie był wybrany w tegorocznym drafcie. Jak już pisaliśmy graczy z tego draftu nie ma. Mają się pokazać w pierwszych update’ach, w połowie października. Czekam na wasze opinie na temat not graczy.

 

Czytaj też:

NBA 2k12 – LeBron lepszy od Kobego

NBA2K12: Tryb legendy

Michael Jordan zaprasza na NBA 2K12

NBA2K12: Nie będzie debiutantów, jest nowy trailer

Składy drużyn historycznych w NBA 2k12

Komentarze

komentarzy