NBA 2k12 – legendy na parkiecie

Kilka tygodni temu pojawiła się pierwsza informacja na temat najnowszej gry z serii NBA2K. Mówiła ona o tym, że na różnych okładkach gry będą trzy legendy NBA – Michael Jordan, Larry Bird i Magic Johnson. Teraz pojawiły się informacje odsłaniające kolejne aspekty gry.

W grze pojawi się nowy moduł „NBA’s Greatest”, który pozwoli graczom rozegranie piętnaście największych spotkań w historii ligi NBA piętnastoma największymi gwiazdami. Jak zapowiada trailer gry: „His airness is back. This time he brought friends”.

Gwiazdy, które pojawią się w grze to: Michael Jordan, Larry Bird, Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar i Julius Erving. Historyczne rozgrywki będą posiadały pełne składy drużyn, odwzorowanie hal i będą pokazywane w taki sam sposób, jak telewizje relacjonowały mecze w czasach, w których te spotkania były realizowane w rzeczywistości.

Dodatkiem będzie możliwość odblokowania opcji, która pozwoli na zmierzenie się drużyn historycznych z obecnymi, także gratką dla fanów gry będzie możliwość zmierzenia się Michaelem Jordanem z Kobe Bryantem lub LeBronem Jamesem.

Jedyne pytanie, jakie pozostaje, to w jakich składach zostaną zaprezentowane obecne drużyny ligowe, gdyż lokaut wprowadzony w NBA zawiesił rozgrywki i wielu zawodników pozostaje bez przynależności klubowej. O tym dowiemy się już 4 października, kiedy to zaplanowana jest światowa premiera gry.

Komentarze

komentarzy