Mecz dnia, finał 1995 roku Magic – Rockets

Witajcie w późny niedzielny wieczór. Dziś bardzo ważny dzień dla wszystkich Polaków, bo wybieramy tych, którzy będą decydowali o naszej przyszłości. Aby wam uprzyjemnić oczekiwanie na wyniki wyborów zapraszam do obejrzenia pierwszego meczu finałów NBA z 1995 roku między Orlando Magic a Houston Rockets.

Te finały były wieloma pojedynkami. Po pierwsze między drużynami opartymi na doświadczeniem i młodości, po drugie między najlepszymi centrami tamtych czasów – Hakeemem Olajuwonem i Shaquillem O’Neal, między wielkimi drugimi gwiazdami w zespołach, czyli Clyde’em Drexlerem i Anfernee Hardawayem, a także między świetnymi graczami zadaniowymi. Po jednej stronie Horace Grant, Dennis Scott i Nick Anderson, a z drugiej Kenny Smith, Sam Cassell i Robert Horry.

Zapraszam też was do wzięcia udziału w ankiecie innej niż dotychczas. Zarówno w komentarzach, jak i w ramach czata pojawiły się informacje o plagacie ze strony enbiej.pl. Przy okazji pierwszego meczu dnia napisałem, że wzorujemy się na tej stronie, jeśli chodzi o ten cykl. W związku z tym chciałbym was czytelnicy poprosić o zdanie na temat czy mam kontynuować ten cykl w ramach naszej strony czy też nie. Jutro o godzinie 19:00 sprawdzę wynik ankiety i na jej podstawie albo będę go kontynuować, albo go zamknę.

Komentarze

komentarzy