28 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
giannisfail
The Greek Fail

Giannis Antetokounmpo to bestia, która będzie jeszcze lepsza. Miło więc popatrzeć, że czasem coś mu jeszcze nie wychodzi - nie z zawiści, a w ramach uspokojenia lęków, iż to nie... (Czytaj więcej)

27 kwietnia 2017 by Maciej Jaguszewski
Nov 17, 2016; Salt Lake City, UT, USA; Chicago Bulls center Robin Lopez (8) reacts during the first half against the Utah Jazz at Vivint Smart Home Arena. Mandatory Credit: Russ Isabella-USA TODAY Sports
Lopez znów wyRoLowany

Mecz nr 5 nie był najlepszy dla koszykarzy Chicago Bulls, o czym świadczą pokazywane już dziś na Krainie dwie akcje (tu i tu). To jednak nie był koniec ich kłopotów.... (Czytaj więcej)

27 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
wadesleep
Dwyane Wade zapada w śpiączkę w trakcie walki o zbiórkę

Dwyane Wade młody już nie jest, ale wraz z doświadczeniem powinno iść lepsze wyczucie momentu, w którym można sobie odpocząć w obronie, niż to co zaprezentował w jednej z akcji... (Czytaj więcej)

27 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
russblockgrant
Sezon Oklahoma City Thunder w pigułce

Oklahoma City Thunder mają za sobą szalony sezon, a ta akcja z kończącego go meczu jest bardzo trafną ilustracją jednego z głównych motywów przewodnich rozgrywek 16/17... (Czytaj więcej)

27 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
rotflo
Robin Lopez i Floater Zła

Robin Lopez w piątym meczu serii Celtics-Bulls stworzył nowe standardy w dziedzinie złego rzutu spod kosza. A potem rzucił nimi hen, nad tablicą... (Czytaj więcej)

26 kwietnia 2017 by Maciej Jaguszewski
roberson
Andre Roberson ucieka od rzutów wolnych

Dużo ostatnio o Robersonie i jego rzutach wolnych, ale na szczęście już więcej w tym sezonie ich nie będzie. (Czytaj więcej)

25 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
gortishoegm4
Marcin Gortat – kwiat lotosu na tafli jeziora

Marcin Gortat zaprezentował w czwartym meczu Wizards-Hawks luz godny mistrzów zen, decydując się na wiązanie buta w trakcie akcji ofensywnej Wizards. (Czytaj więcej)

25 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
sergegm5
Serge Ibaka „posteryzuje” Giannisa. Dwa razy

Może i najwyżej latał wczoraj w Toronto Norman Powell, ale to Serge Ibaka miał najlepszą ofertę powietrznych połączeń z Grecją. (Czytaj więcej)

25 kwietnia 2017 by Tomasz Kostrzewa
24 kwietnia 2017 by Maciej Jaguszewski
freet01
Niedzielne problemy z rzutami wolnymi

Niektóre rzeczy w playoffach zaskakują, np. świetna gra Joe Johnsona czy sprint Gregga Popovicha, jednak niektóre rzeczy pozostają bez zmian... Rzuty wolne w wykonaniu niektórych graczy po prostu nadal nie... (Czytaj więcej)