Boiskowy debiut duetu James Harden – Chris Paul

01/08/2017
Chris Paul James Harden fot. David Dow/NBAE via Getty Images

Nie możecie się doczekać zobaczenia w akcji nowych Houston Rockets? Poczujcie przedsmak tych emocji w postaci wspólnego występu Hardena i CP3 w Drew League.

James Harden regularnie grywa w kalifornijskich letnich rozgrywkach Drew League i tym razem namówił także swojego nowego kolegę z drużyny, żeby… cóż – znów został jego nowym kolegą z drużyny, tyle że drużyny LA Unified. Duet niedawno zadebiutował w rozgrywkach spotkaniem z Hometown Favorites – zespołem, który w bój prowadzili Tim Hardaway Jr, Jordan Bell i Dorrell Wright.

Wsparci trzecią Rakietą – Bobbym Brownem – James Harden i Chris Paul wygrali swój pierwszy wspólny mecz po dość wyrównanym pojedynku. Poniżej znajdziecie skrót meczu zmontowany przez serwis Ball Is Life.

Oczywiście ten występ nie rozwiewa w żaden sposób wątpliwości związanych z działaniem backcourtu złożonego z dwóch dominujących rozgrywających, ale przynajmniej pokazuje, że Harden i Paul spędzają razem dużo czasu i próbują wytworzyć chemię, która musi leżeć u podstaw ewentualnych sukcesów Rockets w najbliższym sezonie.

Kopiuj link do schowka