dystrykt czarodziei tło

BucksPL

12 grudnia 2016 by Bartosz Bielecki
fot. Bill Streicher
Jak naprawić ławkę Wizards

Rezerwowi Washington Wizards tworzą jedną z najgorszych ławek w całej NBA. Choć zdarzają się cuda, jak w ostatnim meczu przeciwko Bucks, gdzie nawet Trey Burke był na plusie, to właśnie... (Czytaj więcej)

7 listopada 2016 by Bartosz Bielecki
TreyBurke0000
Efekt Treya Burke’a

Washington Wizards zdołali wygrać tylko jedno z pierwszych pięciu spotkań sezonu 2016/17. Scott Brooks dokonał już pierwszych korekt w rotacji, ale trudno o optymizm w kolejnym tygodniu rozgrywek. Po opisywanej... (Czytaj więcej)

28 października 2016 by Bartosz Bielecki
thornton YT
Ławka Wizards przegrywa mecz otwarcia

Washington Wizards ulegli 99-114 Atlancie Hawks w pierwszym meczu nowego sezonu, choć przez trzy kwarty wynik oscylował wokół remisu. Pierwsze punkty dla Wizards w sezonie 2016/17 zdobył wsadem Bradley Beal.... (Czytaj więcej)

10 października 2016 by Bartosz Bielecki
McClellan
McClellan, Satoransky i Oubre objawieniem Preseason Wizards

Washington Wizards rozpoczęli swoją serię meczów sparingowych od porażki z Miami Heat u siebie i wygranej w Philadelphii po dwóch dogrywkach. W żadnym ze spotkań nie zagrał John Wall, choć... (Czytaj więcej)

15 sierpnia 2016 by Bartosz Bielecki
Nene0000
Wsparcie z D.C., czyli ranking wolnych agentów Wizards

Tylko pięciu graczy mieli pod kontraktem Washington Wizards wchodząc w Wolną Agenturę. W jej trakcie zespół ze stolicy USA szybko porozumiał się w sprawie przedłużenia umów z Bradleyem Bealem i... (Czytaj więcej)

18 lipca 2016 by Bartosz Bielecki
vegas
Kto wygrał w Vegas?

Na ćwierćfinale zakończyła się przygoda Washington Wizards w Summer League 2016. Zespół czeka teraz obóz przygotowawczy. Kto w Las Vegas wygrał swój los na loterii i zagwarantuje sobie miejsce w... (Czytaj więcej)

7 lipca 2016 by Bartosz Bielecki
wizards
Wizards jadą do Vegas

Już w sobotę swój pierwszy mecz w NBA Summer League w Las Vegas rozegrają Washington Wizards. W momencie kiedy piszę ten tekst, zespół posiada cztery miejsca w składzie i jedynie... (Czytaj więcej)

4 lipca 2016 by Bartosz Bielecki
durant
Durant wyświadczył Wizards przysługę

Witam serdecznie przy okazji pierwszego wpisu na dedykowanym Washington Wizards blogu - Dystrykt Czarodziei. Ja nazywam się Bartosz Bielecki i kojarzyć mnie możecie z wpisów na Szóstym Graczu oraz Truth About... (Czytaj więcej)