Derrick Rose w Washington Wizards?

12/02/2018
Rose fot. Geoff Burke/USA TODAY Sports

Jak donosi Adrian Wojnarowski, Washington Wizards są poważ nie zainteresowani zatrudnieniem Derricka Rose’a.

Adrian Wojnarowski z ESPN nie kończy zabawy wraz z trade deadline. Dalej sprzedaje nam informacje odnośnie tego, jakie zmiany kadrowe mogą zajść w niedalekiej przyszłości. Jest to o tyle ciekawe, że po trade deadline kilku graczy zostało zwolnionych i istnieją możliwości wzmocnienia drużyny przez zatrudnienie takiego porzuconego zawodnika.

Jednym z takich nazwisk jest Derrick Rose, który po transferze z Cavs do Jazz został zwolniony i obecnie nie ma klubu. Zainteresowanie byłym MVP nie jest wysokie – nie słyszy się wielu plotek o tym, że jakieś zespoły chcą Rose’a pozyskać. na samym początku mówiło się o Timberwolves, gdzie Rose dołączyłby do Toma Thibodeau, Jimmiego Butlera i Taja Gibsona – sprawa jednak ucichła.

Dziś Wojnarowski mówi o tym, że Derricka Rose’a chce pozyskać stołeczny klub Wizards. Wszystko to z powodu operacji kolana Johna Walla, który musi na jakiś czas pozostać poza grą. Na domiar złego w sobotnim meczu przeciwko Bulls, kontuzjowali się obaj zmiennicy Walla na jedynce – Thomas Satoransky i Tim Frazier. Czech nabawił się wstrząśnienia mózgu, a Frazier musi przejść operacje nosa.

Kopiuj link do schowka