D’Angelo Russell z pierwszym game winnerem w Nowym Jorku

10/08/2017
D'Angello Russell Los Angeles Lakers Brooklyn Nets

D’Angelo Russell aklimatyzuje się na Wschodnim Wybrzeżu grając na ulicznych boiskach New York City.

Ostatnio byłego gracza Lakers, który rozpocznie nowy etap swojej krótkiej kariery jako gracz Brooklyn Nets, widziano na boisku usytuowanego na Bronksie Dyckman Park. W tym miejscu w turniejach koszykarskich brali udział m.in. tacy zawodnicy, jak Kevin Durant, Kyrie Irving, DeMar DeRozan, Ron Artest, Baron Davis czy Kemba Walker.

D’Angelo Russell ma wielu krytyków, punktujących go za rozczarowujące tempo rozwoju, rzekomy brak umiejętności przywódczych oraz osobistą niedojrzałość, przez którą stał się persona non grata w szatni swojej własnej drużyny (po tym jak wrzucił do Internetu filmik, na którym Nick Young przyznaje się do zdrady swojej żony).

D’Angelo Russell to jednak też zawodnik, który ma spory potencjał jeśli chodzi o oddawanie ostatnich rzutów w meczu. Sam twierdzi, że w żyłach ma lód zamiast krwi…

Swoją lodowatą krew i gorącą rękę w crunch time miał okazję zaprezentować na Bronksie. To w jego rękach znalazła się piłka w ostatniej akcji meczu. Russell rzucił, trafił i wywołał euforię na trybunach, ginąc w morzu ludzi, którzy wbiegli na boisko.

D’Angelo Russell with the GAME WINNER in NYC 🏆 @dloading @dyckmanbasketball

Post udostępniony przez Overtime (@overtime)

D’Angelo chyba się odnalazł w Wielkim Jabłku.

Kopiuj link do schowka