Beaubois może wrócić do NBA

Beaubois może wrócić do NBA
Luty 16 12:49 2014 Wydrukuj wpis

fot. Flickr

Rodrigue Beaubois jako debiutant zdobył w barwach Dallas Mavericks 40 punktów w meczu przeciwko Golden State Warriors. W kolejnych latach mocno ograniczały go kontuzje. Teraz próbuje wrócić do NBA.

Beaubois rozegrał 4 sezony w barwach Dallas Mavericks, ale ostatni rok był dla niego bardzo nieudany. Zagrał w 45 meczach, średnio po 12.2 minuty na mecz. Zdobywał 4.0 punktu na mecz i notował 1.9 asysty. Najlepiej grał jako debiutant. Wtedy w przeliczeniu na 36 minut rzucał 20.4 punktu i była szansa, że będzie wartościowym graczem na lata dla Dallas.

Te ostatnie rozgrywki pokazały, że przynajmniej na razie nie warto inwestować w niego. Teraz jednak już się wyleczył i ma szanse na powrót do ligi.

 

Na treningi zaprosili go Washington Wizards, którzy aktywnie szukają zmiennika dla Johna Walla, a także Memphis Grizzlies, którzy chcą mieć zapezpieczenie dla Mike’a Conleya i Nicka Calathesa. Dodatkowo, zdrowy i w pełni sił Beaubois jest w stanie dać im też dużo jako strzelec, bo z tego głównie słynął. Przy tym wszystkim Beaubois jest wciąż młody, ma tylko 25 lat i wciąż może dużo dać drużynie.

Dodaj komentarz

0 Comments

Jeszcze nie skomentowano

Zostań tym, który rozpocznie konwersację.

Dodaj komentarz

Your data will be safe! Twój adres e-mailowy nie zostanie opublikowany. Także inne dane nie zostaną upublicznione trzecim stronom.
Wszystkie pola są obowiązkowe.